testas Kitos darbo vietos
Karjera
Mums svarbu puoselėti įvairialypę ir motyvuojančią darbo aplinką, kurioje kiekvienas gali tobulėti.
Kodėl verta dirbti
„Transmėja“?
Mes visada ieškome talentingų žmonių, kurie taip pat dega aistra logistikai ir noru teikti kokybiškas paslaugas. Siūlome dinamišką ir patogią darbo aplinką, konkurencingą atlyginimą bei profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes.
Mums svarbu puoselėti įvairialypę ir motyvuojančią organizaciją, kurioje kiekvienas yra išgirstas, turi laisvės ir erdvės veikti, gali atsiskleisti ir tobulėti. Esame atviri paraiškoms iš visų potencialių ir kvalifikuotų kandidatų bei užtikriname Jums lygias galimybes įsidarbinti.
 • Profesinis tobulėjimas
  Siūlome mokymus, mentorystę, išorinius kursus ir tobulėjimo galimybes, tam kad padėtume jums augti kaip profesionalams.
 • Darbuotojų gerovė
  Teikiame pirmenybę savo darbuotojų gerovei, todėl siūlome lanksčius darbo grafikus, hibridinio darbo galimybę, patogią darbo aplinką bei poilsio zonas su sveikais užkandžiais.
 • Įvairi ir tolerantiška aplinka
  Mums svarbi įvairi ir tolerantiška darbo atmosfera, todėl užtikriname motyvuojančią, draugišką darbo aplinką, kurioje kiekvienas jaučiasi gerbiamas, vertinamas ir gali laisvai reikšti savo nuomonę.
 • Teigiama įtaka visuomenei
  Skatiname tvarumo įgūdžius biure, remiame labdaros iniciatyvas bei nuolat kviečiame darbuotojus kartu aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį.
Įmonės padaliniai
 • Finansų skyrius
  Finansų skyrių sudaro Buhalterinės apskaitos ir Analizės grupės bei Pardavimų dokumentų administravimo poskyris. Buhalterinės apskaitos grupė atsakinga už kompanijos biudžeto rengimą ir kontrolę, pinigų srautų valdymą bei buhalterinės apskaitos vykdymą. Analitikų komanda rengia įmonės veiklos analitines ataskaitas. Pardavimų dokumentų administravimo poskyrio pagrindinės atsakomybės yra reisų, maršrutų, užsakymų bei pervežimų duomenų administravimas, krovinių dokumentų tvarkymas.
 • Pardavimų ir plėtros skyrius
  Pardavimų ir plėtros skyrių sudaro Pardavimų, Ekspedijavimo ir Logistikos poskyriai. Šis skyrius atsakingas už įmonės rinkodaros, pardavimų ir plėtros strateginių tikslų vykdymą, planavimą bei kainodaros formavimą. Taip pat komunikacijos su klientais vykdymą ir klientų pasitenkinimo vertinimą.
 • Teisės ir veiklos efektyvumo skyrius
  Teisės ir veiklos efektyvumo skyrių sudaro Teisės, kokybės ir procesų valdymo grupė bei Informacinių sistemų administravimo grupė. Šis skyrius atsakingas už įmonės teisinį atstovavimą, sutarčių ir susijusių dokumentų rengimą bei administravimą taip pat kokybės standartų diegimą ir atitikties valdymą bei IT sistemų diegimo projektų ir valdymą.
 • Transporto valdymo skyrius
  Transporto valdymo skyrių sudaro keturios Transporto valdymo grupės, Vairuotojų planavimo ir reiso dokumentų administravimo grupė, Vairuotojų mokymų ir reiso išlaidų administravimo grupė bei Personalo poskyris. Šis skyrius atsakingas už paslaugų teikimo strateginių tikslų vykdymą bei planavimą, reikiamų resursų poreikio planavimą, paslaugų (pervežimų) vykdymą, pagal klientų užsakymus. Taip pat vairuotojų poreikio užtikrinimo valdymą bei vairuotojų kvalifikacijos centro darbo organizavimą.
 • Techninės priežiūros ir ekspoatavimo skyrius
  Pagrindinės Transporto priemonių aptarnavimo grupės funkcijos - transporto parko plėtros, eksploatacijos ir priežiūros strateginių tikslų vykdymas bei planavimas. Taip pat transporto parko įsigijimo, pardavimo, utilizavimo valdymas.
 • Žmonių ir organizacijos vystymo skyrius
  Žmonių ir organizacijos vystymo skyrių sudaro Komandos formavimo, Komunikacijos bei Administravimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos grupės. Šis skyrius atsakingas už įmonės organizacinės struktūros bei administracijos darbuotojų resursų valdymą, įmonės gerbūvio, darbo saugos ir darbuotojų saugos valdymą. Taip pat vidinę, išorinę komunikaciją ir renginius.
Susisiekite
Jei turite klausimų apie laisvas darbo vietas ar paraiškos teikimo tvarką, nedvejodami kreipkitės į mus.

  Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.