testas Kitos darbo vietos
Mūsų įmonė
Esame šeimos valdoma transporto įmonė, turinti daugiau kaip 28 metų veiklos patirtį.
Apie „Transmėja“
Mūsų įmonė – viena seniausių logistikos įmonių Lietuvoje. 1995 metais dviejų ambicingų žmonių įkurta kompanija, šiandien didžiuojasi modernia įmonių grupe, kurią vienija stiprios vertybės ir dešimtmečius siekianti patirtis. Per visus šiuos metus įveikėme ir ekonominę krizę ir rinkos pokyčius, šie sunkumai atvėrė mums naujas rinkos galimybes plėstis ir įtvirtinti savo žinias.
Mūsų komandą sudaro daugiau nei 1200 žmonių ir vis dar augame. Vertiname savo darbuotojus ir jų indėlį, kurio dėka galime būti patikima partnere klientams. 2024 metais pagrindinis „Transmėja“ tikslas yra optimizuoti ir automatizuoti esamus procesus, naudojant dirbtinį intelektą ir robotizaciją. Tikime, kad šie pokyčiai ir sklandus komandos darbas leis mums sparčiau tobulėti ir stiprinti pozicijas logistikos rinkoje.
 • Patikimumas
  Patikimumas – viena svarbiausių „Transmėja“ vertybių. Kaip komanda, pasitikime ir remiamės vieni kitais, įveikdami kasdienius iššūkius. Tuo tarpu klientai pasikliauja mūsų organizacija ir patiki savo krovinius, kad pristatytume juos laiku ir saugiai. Mes itin rimtai žiūrime į šią atsakomybę, 99,9% klientų krovinių saugiai pristatoma į paskirties vietą. Tikime, kad mūsų stabilumas ir nuoseklus progresas suteikia partneriams daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo tiekimo grandinės procesu.
 • Klientų aptarnavimas
  Turėdami beveik tris dešimtmečius patirties logistikos srityje ir atsidavusių profesionalų komandą, esame užsibrėžę tikslą teikti aukščiausio lygio paslaugas. Mums itin svarbu kurti ilgalaikius santykius su klientais, todėl stengiamės įsiklausyti į kiekvieno unikalius poreikius bei pasiūlyti individualiai pritaikytus sprendimus. Aukštos kokybės paslaugos – ne tik mūsų vertybė, bet ir pažadas klientams.
 • Žmonės
  Žmonės yra sėkmingos organizacijos pamatas, todėl skiriame ypatingą dėmesį ieškant tinkamo specialisto kiekvienai pozicijai. Kasdien kartu augame tiek individualiai, tiek kaip įmonė, todėl didžiuojamės savo kolegų ir komandiniais pasiekimais. Kartu mes kuriame pasitikėjimą ateitimi sau, savo įmonei ir klientams.
 • Tvarumas
  Suprantame jog, kaip logistikos įmonė esame atsakingi už aplinkosaugą. Siekiame mažinti žalingą poveikį aplinkai investuodami į naujas technologijas, naujas transporto priemones ir nuolat tobulindami įmonės veiklą. Įgyvendiname tvarias praktikas mažindami išmetamo anglies dvideginio kiekį, vilkikų vairuotojus mokome ekologiško vairavimo, darbuotojus - atsakingo popieriaus naudojimo bei atliekų tvarkymo.
 • Įvykdytos kelionės 2023 metais +37% augimas per paskutinius 5 metus
  71850
  2023 metais
 • Nuvažiuoti kilometrai, mln 2023 metais +41% augimas per paskutinius 5 metus
  68.0
  2023 metais
 • Vilkikų skaičius 2023 metais +70% augimas per paskutinius 5 metus
  617
  2023 metais
 • Darbuotojų skaičius 2023 metais +60% augimas per paskutinius 5 metus
  1310
  2023 metais