Personalo atrankos vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Darbas su žmonėmis šauniame įmonės personalo skyriuje!!!
Darbuotojų įmonėje poreikio išsiaiškinimas
Jų paieška ir atranka, potencialių kandidatų vertinimas
Darbuotojų rinkos analizė, su tuo susijusių pasiūlymų vadovams teikimas
Metinių darbuotojų veiklos pokalbių orgavizavimas ir vedimas
Mokymų organizavimas
Įmonės darbo skelbimų administravimas ir publikavimas skelbimų portaluose internete

Reikalavimai

Gera lenkų kalba (rusų ir anglų kalbos vertinamos, kaip privalumas)
Patirtis žmogiškųjų išteklių srityse
Puikūs komunikaciniai ir bendravimo, derybiniai įgūdžiai
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
Gebėjimas siekti užsibrėžto tikslo

Mes jums siūlome

Įdomų, azartišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve
Geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje
Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Galimybę realizuoti save bei tobulėti

Jei kyla klausimų, skambink:

+37063206567 Vaida

cv@transmeja.lt

Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.