testas Kitos darbo vietos
Praktikantas (ė) Finansų skyriuje Šiauliuose
  • Darbo aprašymas ir pareigos

    Jeigu nori įgyti žinių finansinių dokumentų sisteminimo, tvarkymo bei priežiūros srityje. Atlikti praktiką lanksčiu grafiku, mėgautis nemokama kava, vaisiais, užkandžiais įmonėje bei smagiai leisti laiką su kolegomis – laukiame Tavęs 😉

    ✔ išmoksi kasos operacijų ir bylų tvarkymo;
    ✔ supažindinsime su įrašų įvedimu į apskaitos programinę įrangą;
    ✔ koduosi išlaidas, rengsi mokesčių ataskaitas;
    ✔ išrašysi sąskaitas, teiksi mokėjimų informaciją.

  • Reikalavimai

    Iš Tavęs tikimės:
    ✔ šiuo metu studijuoji buhalteriją, apskaitą, finansus arba po studijų dairaisi karjeros galimybių;
    ✔ esi atsakinga, kruopšti asmenybė siekianti mokytis ir tobulėti;
    ✔ pažadi atsinešti gerą nuotaiką! 🙂

  • Mes siūlome

    ✔ galėsi mokytis iš savo srities profesionalų;
    ✔ sudarysime trišalę nemokamos praktikos sutartį: darbdavys/mokymo įstaiga/praktikantas;
    ✔ gausi ne tik teorinių, bet ir praktinikų žinių.

Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.