testas Kitos darbo vietos
Grupės vadovas (-ė) Šiauliuose arba Vilniuje
  • Darbo aprašymas ir pareigos:
    • Komandos darbo organizavimas Šiaulių ir Vokietijos servisuose;
    • Remonto paraiškų vedimas į ERP sistemą, SF formavimas;
    • Darbuotojų darbo laiko ir išdirbio apskaita;
    • Darbuojų edukavimas ir kompetencijų vystymo plano sudarymas, vykdymas;
    • Tarpininkavimas tarp kitų įmonės skyrių organizuojant siuntinių vairuojams ir/arba transporto priemonei perdavimą, sukomplektavimą;
    • Prevencinių remontų užsakymas partnerių tachografų dirbtuvėse, techninių apžiūrų centruose;
    • Bendravimas su vairuotojais, paraiškos remontui priėmimas – pildymas LT/RU/EN kalbomis;
    • Vilkiko su/be puspriekabės įvarymas į remonto dirbtuves;
    • Remonto paraiškų rengimas, pildymas, koregavimas, perdavimas buhalterinės apskaitos skyriui;
    • Stabdžių patikra stendu;
    • Remonto vykdymo proceso koordinavimas, iškylančių kliuvinių sprendimas asmeniškai ir per techninio palaikymo skyrių;
    • Transporto priemonių priėmimo – perdavimo aktų pildymas.
  • Reikalavimai:
    • Ankstesnė patirtis su remonto darbų organizavimu, reikiamų resursų remonto vykdymui priskyrimu;
    • Techninis išsilavinimas (elektros ir/arba mechanikos srityje);
    • Autošaltkalvio / autoelektriko darbo patirtis sunkiojo transporto sektoriuje;
    • Ne žemesnės nei B1 lygio EN/RU kalbos žinios verbaliam bendravimui;
    • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Mes siūlome:
    • Atlyginimą nuo 4462 €/mėn. neatskaičius mokesčių;
    • 450+ išskirtinių partnerių (nuolaidų) pasiūlymai Transmėja darbuotojams;
    • Įmonės šventes ir iniciatyvas;
    • Kasdieną šviežius vaisius;
    • Ofiso poilsio zoną su žaidimais;
    • Nemokamą apgyvendinimą komandiruočių metu;
    • Nemokamą parkingą prie ofiso Lietuvoje.
Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.