testas Kitos darbo vietos
Ekspedicijos vadybininkas (-ė) Beneluks rinka Šiauliuose arba Vilniuje
  • Darbo aprašymas ir pareigos:
    • Klientų paieška nuosavam transportui Beneluks rinkoje (SPOT);
    • Krovinių gautų iš klientų administravimas ir pervežimo priežiūros kontrolė;
    • KPI pateikimas/gavimas bendradarbiaujant su klientais ir kitais vidiniais įmonės skyriais;
    • Proaktyvus krovinių pervežimo užtikrinimas.
  • Reikalavimai:
    • Bent 1- 2 metų ekspedicijo vadybininko darbo patirties su Beneluks rinka;
    • Puikios anglų kalbos žinios (vokiečių kalbos žinias vertinsime kaip privalumą);
    • Loginis mąstymas ir greita orientacija į kintančius informacijos srautus;
    • Komunikabilumas ir gebėjimas tiek dirbti komandoje, tiek vienam (-ai).
  • Mes siūlome:
    • 2500 – 3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių ir nuo rezultatų priklausantį periodinį priedą (tikslus atlyginimas yra derybų klausimas priklausantis nuo kandidato (-ės) patirties;
    • 400+ išskirtinių partnerių (nuolaidų) pasiūlymų Transmėja darbuotojams;
    • Atsakingą bei savarankišką poziciją;
    • Dinamišką darbo aplinką bei laisvę priimant sprendimus;
    • Darbo laiką nuo 8:00 iki 17:00, penktadieniais iki 16:00;
    • Galimybę dirbti hibridiniu būdu;
    • Įmonės šventes ir iniciatyvas;
    • Kasdieną šviežius vaisius;
    • Gyvūnams draugišką ofisą;
    • Ofiso poilsio zoną su žaidimais;
    • Nemokamą parkingą
Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.