testas Kitos darbo vietos
Vairuotojas (-a) – instruktorius (-ė)
  • Darbo aprašymas ir pareigos:
    • Vesi teorinius ir praktinius mokymus vairuotojams apie vairavimą paremtą ekonominio važiavimo principais;
    • Prisidėsi prie mokymų medžiagos tobulinimo;
    • Konsultuosi vairuotojus praktinio vairavimo klausimais pagal galiojančias kelių eismo taisykles;
    • Konsultuosi vairuotojus darbo ir poilsio režimo, dokumentacijos pildymo bei kitais aktualiais klausimais;
    • Kontroliuosi kurą ir vertinsi vairuotojų darbą;
  • Reikalavimai:
    • C, CE kategorijų transporto priemonių vairavimo teisės;
    • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
    • Energingumas, pozityvumas ir kultūringumas;
    • Mokytojo kantrybės turėjimas.
  • Mes siūlome:
    • Atlyginimą nuo 2 095 Eur iki 2 806 Eur brutto, (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.);
    • 450+ išskirtinių partnerių (nuolaidų) pasiūlymai Transmėja darbuotojams;
    • Įmonės šventes ir iniciatyvas;
    • Kasdieną šviežius vaisius;
    • Ofiso poilsio zoną su žaidimais.
    • Gyvūnams draugiškas ofisas;
    • Nemokamą parkingą Vilniaus centre.
Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.