testas Kitos darbo vietos
Personalo atrankos vadybininkas (-ė) Šiauliuose
  • Darbo aprašymas ir pareigos:
    • Savarankiškai organizuosi aktyvią atranką trečiųjų šalių piliečiams;
    • Vertinsi kandidatus, palaikysi ryšį viso įdarbinimo proceso metu;
    • Drąsiai kalbinsi kandidatus telefonu;
    • Rengsi darbo skelbimus ir talpinsi juos užsienio šalių darbo pasiūlymų portaluose;
    • Domėsiesi ir stebėsi darbo rinką, analizuosi situacijas ir pokyčius LR dėl užsieniečių teisinės padėties;
    • Atsakingai kontroliuosi pilną atrankos ir įdarbinimo procesą;
    • Rengsi bei teiksi ataskaitas bei pasiūlymus vadovui.
  • Reikalavimai:
    • Lengvai komunikuoti rusų ir anglų kalbomis;
    • Turėti gerus kompiuterinius įgūdžius;
    • Pasižymėti komunikabilumu, smalsumu bei atsakingumu;
    • Vienu metu sėkmingai valdyti didelį informacijos kiekį;
    • Nusistatyti prioritetus ir planuotis užduotis;
    • Gebėti operatyviai ir konstruktyviai spręsti problemas, rasti kompleksinį jų sprendimo būdą.
  • Mes siūlome:
    •  Darbo užmokestį 1300-1800 Eur (neatskaičius mokesčių) ir papildomai mokamą kintamą atlygio dalį, priklausančią nuo darbo rezultatų;
    • 450+ išskirtinių partnerių (nuolaidų) pasiūlymų darbuotojams;
    • Darbo laiką nuo 8:00 iki 17:00, penktadieniais iki 16:00;
    • Įmonės šventes ir iniciatyvas;
    • Kasdieną šviežius vaisius;
    • Ofiso poilsio zoną su žaidimais;
    • Gyvūnams draugiškas ofisas;
    • Nemokamą parkingą.
Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.