testas Kitos darbo vietos
Logistikos vadybininkas (-ė)
  • Darbo aprašymas ir pareigos:
    • Aktyvi krovinių paieška ir išvežimas su išorės parku;
    • Aktyvi naujų vežėjų paieška ir verslo santykių užmezgimas;
    • Darbas su Pabalčio, Lenkijos bei Kazachstano ir Uzbekistano arba EU-EU rinkomis;
    • Glaudaus ryšio palaikymas su esamais klientais ir vežėjais;
    • Užsakymų valdymas ir kainų skaičiavimas
    •  Operatyvus sprendimų iškilusioms problemoms ieškojimas.
  • Reikalavimai:
    • Bent 1 metų krovinių ekspedijavimo su išorės transportu patirtis (nurodytose rinkose);
    • Geros anglų kalbos žinios, lenkų kalbos žinios būtinos dirbant su PL rinka (rusų kalbos žinias vertinsime, kaip privalumą);
    • Mokėjimas derėtis, atstovėti savo nuomonę ir rasti susitarimus su potencialiais klientais;
    • Stiprus analitinis, strateginis mąstymas, mokėjimas planuoti;
    • Proaktyvumas, atidumas, komunikabilumas bei lankstumas.
  • Mes siūlome:
    • Atlyginimą nuo 2455 eurų brutto (papildomai taikoma motyvacinė sistema priklausanti nuo darbo rezultatų);
    • 450+ išskirtinių partnerių (nuolaidų) pasiūlymai Transmėja darbuotojams;
    • Atsakingą, savarankišką bei kūrybišką poziciją;
    • Dinamiška darbo aplinka bei laisvė priimant sprendimus;
    • Darbo laikas nuo 8:00 iki 17:00, penktadieniais iki 16:00;
    • Galimybė dirbti hibridiniu būdu;
    • Įmonės šventės ir iniciatyvos;
    • Kasdieną švieži vaisiai;
    • Gyvūnams draugiškas ofisas;
    • Ofiso poilsio zona su žaidimais;
    • Nemokamą parkingą Vilniaus centre.
Aplikuoti į poziciją
Jei turite klausimų apie konkrečią darbo vietą ar aplikavimo tvarką, kreipkitės į mus.

    Dėkojame, Jūsų pranešimas išsiųstas. Susisieksime kaip galima greičiau.