Personalo atrankos vadybininkas (-ė)

DARBO POBŪDIS
Darbas su žmonėmis šauniame įmonės personalo skyriuje.
Darbuotojų įmonėje poreikio išsiaiškinimas.
Jų paieška ir atranka, potencialių kandidatų vertinimas.
Darbuotojų rinkos analizė, su tuo susijusių pasiūlymų vadovams teikimas.
Metinių darbuotojų veiklos pokalbių organizavimas ir vedimas.
Mokymų organizavimas.
Įmonės darbo skelbimų administravimas ir publikavimas skelbimų portaluose internete.

REIKALAVIMAI
Gera lenkų kalba (rusų ir anglų kalbos vertinamos, kaip privalumas).
Patirtis žmogiškųjų išteklių srityje.
Puikūs komunikaciniai ir bendravimo, derybiniai įgūdžiai.
Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
Gebėjimas siekti užsibrėžto tikslo.

SIŪLOME

Darbo vietą įmonės Vilniaus biure.
Įdomų, azartišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.
Geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje.
Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.
Galimybę realizuoti save bei tobulėti.
Įmonės metinius renginius.

Jei kyla klausimų, skambink – 8 658 24 958. Savo CV siųsk – cv@transmeja.lt
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.