Apie mus

UAB TRANSMĖJA

veža krovinius nuosavu transportu ir ekspedijuoja. Nuo 1995 m. įmonė sėkmingai dirba tarptautinio krovinių pervežimo rinkoje. Pradėjusi savo veiklą nuo 10 automobilių, TRANSMĖJA nuolat auga ir plečiasi ne tik apimtimi, bet ir savo darbuotojų kompetencija. Per 24 savo veiklos metus įmonė savo darbu įrodė patikimą ir saugų krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais ir išaugo iki beveik 850 darbuotojų ir 400 krovininių automobilių.

Patirtis

  • Per 24 darbo metus sukaupta patirtis padeda profesionaliai dirbti ir kompetentingai išspręsti iškilusias problemas.
  • Didžiuojamės ilgalaikiu bendradarbiavimu ir augančiu užsakovų skaičiumi, tarp kurių žinomos Rusijos ir Europos įmonės.
  • Su klientais galime bendrauti rusiškai, angliškai, vokiškai, prancūziškai, ispaniškai, lenkiškai ir itališkai.

Patikimumas

  • TRANSMĖJA – patikimas vežėjas su ilgamete patirtimi tarptautinių pervežimų rinkoje.
  • Nuosavas autoparkas suteikia galimybę pervežti krovinius be tarpininkų ir taip sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, greitai ir efektyviai atlikti užduotis.
  • Sekimo sistema leidžia teikti aktualią informaciją apie vilkiko buvimo vietą.

Operatyvumas

  • Strateginė vieta Lietuvoje suteikia galimybę operatyviai pervežti krovinius tarp Vakarų Europos ir NVS šalių.
  • Ekspedicijos skyrius gali greičiau surasti pageidaujamą mašinos tipą įvairesnėmis pervežimų kryptimis.
  • Vilkikų remonto dirbtuvės garantuoja, kad mašinos būtų techniškai tvarkingos ir operatyviai reaguoja į kelyje pasitaikiusias problemas.

Verslo rizikos vertinimo lyderiai pasaulyje COFACE 2015 m. įvertino vežėją TRANSMĖJA kaip stabilią ir patikimą kompaniją.

Kreditų biuras CREDITINFO kasmet suteikia TRANSMĖJAI sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“. Šiuo sertifikatu pažymima, jog įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai LINAVA.

TRANSMĖJA priklauso Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams.

Europos Transporto Birža TRANS suteikė sertifikatą „Patikimas vežėjas“. Šis sertifikatas suteikiamas pagal aukščiausius saugumo lygio bei bendradarbiavimo standartus dirbančioms kompanijoms.

2018 metais transporto kompanija TRANSMĖJA išvežė 45 000 krovinių, kas sudarė 50 milijonų eurų apyvartą.

2017 metais transporto kompanija TRANSMĖJA išvežė 39 000 krovinių, kas sudarė 40 milijonų eurų apyvartą.

2016 metais transporto kompanija TRANSMĖJA išvežė 22 500 krovinių, kas sudarė 34 milijonų eurų apyvartą.

Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai LINAVA, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams, dalyvauja tarptautinėse parodose Rusijoje, Kazachstane, Vokietijoje, o verslo rizikos kreditorių vertinama ypač palankiai.

2011 ir 2013 m. TRANSMĖJA dalyvavo tarptautinėje logistikos parodoje „TransRussia“ Maskvoje (Rusijoje), 2015 m. ir 2017m. didžiausioje Europoje transporto ir logistikos parodoje „Transport logistic“ Miunchene (Vokietijoje) ir kt.